Ahol az álmok betűkké válnak

2015. március 16., hétfő

Egy kutatás szerint túl sok a kutatás...

Alaposan megszenvedhetik a kutatók a publikációs kényszert. Egy új tanulmány szerint túlságosan sok kutatás jelenik meg, így a szakemberek nem tudják nyomon követni saját tudományterületük eredményeit. 
http://m.origo.hu/tudomany/20150316-egy-kutatas-szerint-tul-sok-tanulmany-jelenik-meg.html

Bejegyezte: Unknown dátum: 23:54 Nincsenek megjegyzések:
Küldés e-mailbenBlogThis!Megosztás az X-enMegosztás a FacebookonMegosztás a Pinteresten
Címkék: érdekesség, gabor, jenei, tudomány
Újabb bejegyzések Régebbi bejegyzések Főoldal
Feliratkozás: Bejegyzések (Atom)

Magamról

Unknown
Teljes profil megtekintése

Blogarchívum

  • ▼  2015 (4)
    • ▼  március (1)
      • Egy kutatás szerint túl sok a kutatás...
    • ►  január (3)
  • ►  2014 (5)
    • ►  december (5)
Képablak téma. Üzemeltető: Blogger.